Grozā: 0

Inglot Pasaulē


INGLOT Cosmetics ir profesionālās dekoratīvās kosmētikas zīmols ar vienu no plašākajām produktu un toņu kolekcijām pasaulē. Zīmolu 1983.gadā dibināja ķīmiķis Wojtek Inglot. Mūsdenās INGLOT piedalās lielākajos skaistumkopšanas notikumos sākot ar New York Fashion Week un beidzot ar mūzikliem Brodvejā! Šobrīd pasaulē darbojas vairāk kā 600 specializēti INGLOT veikali.

Uzņēmums nepārtraukti sadarbojas ar pasaulē atzītiem grima māksliniekiem, lai piedāvātu saviem klientiem krāsas, tekstūras un dizainus, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm, tajā pašā laikā tiek rūpīgi sekots līdzi, lai ražošanā tiktu izmantoti tikai labākie izejmateriāli: INGLOT produkti nesatur parabēnus, kā arī netiek testēti uz dzīvniekiem. 

 

 

INGLOT ir unikāls ar to, ka saviem klientiem piedāvā ne tikai vienu no pasaulē iespaidīgākajām krāsu izvēlēm viena zīmola ietvaros, bet arī iespēju komplektēt sev nepieciešamās produktu krāsas, skaitu un pat dažādu produktu kombinācijas personalizētās paletēs. Šī unikālā brīvības sistēma, INGLOT Freedom System, ir inovācija pasaules dekoratīvās kosmētikas nozarē!

Viena no  INGLOT izgudrotajām inovācijām ir O2M "elpojošā" nagu laka, kas ir caurlaidīga gan pret gaisu, gan ūdeni, nebojājot nagus! Arī INGLOT bāzes kolekcijas nagu lakām ir īpaši saudzīgs sastāvs, tās nesatur formaldehīdu, toluolu, DBP un kamparu!

 

INGLOT LATVIJĀ


Pirmais INGLOT veikals Latvijā savas durvis vēra 2012. gada decembrī Modes un izklaides centrā Rīga Plaza, savukārt 2014. martā tika atvērts otrs INGLOT veikals T/C Domina Shopping. 
 

Inglot profesionālās dekoratīvās kosmētikas oficiālais pārstāvis Latvijas teritorijā ir SIA IN COSMETICS. 

Inglot kosmētiku var iegādāties tikai specializētos INGLOT veikalos, kur par konsultantiem strādā vizāžisti, kas klientam palīdzēs neapjukt plašajā krāsu un produktu piedāvājumā, piemeklējot tieši Jums nepieciešamos toņus, kā arī ar prieku nodemonstrēs, kā vislabāk un efektīvak lietot INGLOT produktus. INGLOT veikalos tiek sniegti dažādi Makeup pakalpojumi un regulāri tiek vadītas meistarklases.

 

Pakalpojumi


INGLOT veikalos T/C RIGA PLAZA un T/C DOMINA SHOPPING pieejamie pakalpojumi:

 
Sejas modelēšana 10 eur
Makeup acīm 12-15 eur
Dienas Makeup 25 eur*
Vakara Makeup 30 eur*
Līgavas Makeup (bez izmēģinājuma) 35 eur*
Līgavas Makeup izmēģinājums 30 eur*
Līgavas Makeup (pēc izmēģinājuma) 30 eur*
Krāsu analīze 25 eur*
Krāsu analīze un atbilstošs diens Makeup 35 eur*
Krāsu analīze un atbilstošs vakara Makeup 45 eur*
 
Individuāla Makeup apmācība (līdz 1,5 h) 45 eur*
Individuāla Makeup apmācība (līdz 2,5 h) 60 eur*
 
10% ATLAIDE PIRKUMAM PĒC JEBKURA PAKALPOJUMA
 
*Pakalpojumi pieejami pēc iepriekšēja pieraksta 

 

Vakances


Aicinām vizāžistus, kuri vēlas pievienoties mūsu komandai, sūtīt savu CV, motivācijas vēstuli un darbu portfolio uz vakance@inglot.lv Ja dotajā brīdīmums šī vakance nebūs aktuāla, mēs saglabāsim Jūsu pieteikumu savā datubāzē un nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināsimies.

Šobrīd INGLOT veikalos nav brīvas vakances.