Grozā: 0

Koriģējoša grima bāze HD CORRECTIVE PRIMER nr. 05


Koriģējoša grima bāze HD CORRECTIVE PRIMER nr. 05

Koriģējoša grima bāze HD CORRECTIVE PRIMER

30 ml/1 US FL OZ Grima bāze, kas koriģē un novērš sejas ādas toņa nepilnības. Satur liliju ekstraktu un hialuronskābi, kas mitrina, baro un mīkstina ādu, radot nevainojamu pamatu dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai.Bāze uzlabo grima noturību un atvieglo tā uzklāšanu. Hipoalerģiska.

Bāze GREEN zaļā tonī neitralizē ādas apsārtumu un maskē kapilārus. Satur zirgkastaņa ekstraktu, kas stiprina asinsvadus.

Bāze PEACH persiku tonī neitralizē zilus un violetus ādas apakštoņus, kā arī sniedz izgaismojošu, atsvaidzinošu efektu.Bagātināta ar safrāna ekstraktu, kas darbojas kā antioksidants. Iespējams lietot kā BB krēmu (neizmantojot tonālo krēmu).  

Bāze PINK rozā tonī atsvaidzinās sagurušu dzeltenīgu vai pelēcīgu ādu, sniedzot izgaismojošu efektu. Bagātināta ar ekskluzīvo balto trifeļu ekstraktu, kas dziļi mitrina un baro ādu.

Bāze YELLOW dzeltenā tonī neitralizē ādas sarkanos un violetos apakštoņus, kā arī absorbē sebumu. Bagātināta ar Āfrikas koka (Enantia Chlorantha) mizas ekstraktu, ilgstoši matētam efektam.

Bāze MOCHA mokas tonī neitralizē ādas brūnos pigmentācijas plankumus. Bagātināta ar Ginko Biloba ekstraktu, kas uzlabo ādas ealastību.                

Visi INGLOT HD produkti satur īpašus HD pigmentus, kas tos padara piemērotus ne tikai ikdienas lietošanai, bet arī profesionālai lietošanai- strādājot ar augstas izšķirtspējas foto un video kamerām, nodrošinot nevainojamas ādas izskatu. 

 

Cena € 23.50

Izvēlieties citu toni
Saistītie produkti


Vaigu sārtums AMC FACE BLUSH 15 ml

Vaigu sārtums AMC FACE BLUSH 15 ml

Cena € 15.50
Tonālais krēms AMC CREAM FOUNDATION

Tonālais krēms AMC CREAM FOUNDATION

Cena € 19.00
MAKEUP OTA 27TG

MAKEUP OTA 27TG

Cena € 29.50